Opis stanowiska pracy

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris we Wrocławiu zatrudni recepcjonistkę.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku powierzamy umacnianie pozytywnego wizerunku firmy, obsługę i wsparcie klientów, dbałość o działania administracyjno-logistyczne spółki. Poszukujemy osoby zainteresowanej tematem kosmetologii i kosmetyków, o miłym usposobieniu i bardzo wysokiej kulturze osobistej, samodzielnej, odpowiedzialnej i punktualnej.

Wymagamy:

• udokumentowanego doświadczenia w obszarze obsługi klienta

• umiejętności obsługi urządzeń związanych z pracą na recepcji (m.in. kasy fiskalnej, terminala płatniczego)

• komunikatywnej znajomości języka angielskiego

• mile widziana wiedza i zainteresowania związane z branżą kosmetyczną.

Zapewniamy:

• pracę, w wyjątkowym miejscu z zespołem młodych profesjonalistów

• stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę

• profesjonalne szkolenia oraz bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna i dofinansowanie sportowe)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv drogą mailową z dopiskiem Kosmetyczka Wrocław lub dostarczenie osobiście do Instytutu, na ul. Krawiecką 3 we Wrocławiu. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest najbardziej znanym po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna