SONKO Sp. z o.o.

Jesteśmy obecni na rynku od roku 1989. Naszym celem od zawsze jest dostarczanie klientom zdrowych i smacznych produktów z najwyższej jakości składników. Zaczynaliśmy od małej firmy rodzinnej, aby stać się liderem na polskim rynku zdrowej żywności.

Portfolio produktowe Sonko to m.in. wafle ryżowe, cienkie wafle jaglane i ryżowe z dodatkami superfoods, pieczywo lekkie, wafle ryżowe mini, płatki śniadaniowe, maca, suchary i chipsy. To również bogata oferta kasz, ryżu oraz mixów ziaren marki Risana, która od lat buduje naszą pozycję lidera sprzedaży w segmencie dryfood.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka

Od: SONKO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości firmy oraz spotkań
  • Ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami usług
  • Obsługa urządzeń biurowych – komputer, ksero, faks, skaner
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy
  • Współpraca z innymi działami w zakresie zadań administracyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku recepcjonistka lub sekretarka
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Zdolności organizacyjnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę pełną wyzwań i możliwość rozwoju.
  • finansowane przez firmę ubezpieczenie grupowe na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków.
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.