Recepcjonistka z biegłą znajomością jęz. angielskiego

MKM Support

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków będą należały m.in.:

  • obsługa recepcji firmy;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • przyjmowanie i obsługa gości;
  • łączenie rozmów telefonicznych;
  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych;
  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie kandydata do pracy;
  • konsultacje ze specjalistami z dziedziny profesjonalnej asystentury;
  • docelowe zatrudnienie zatrudnienie przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę;
  • doskonała atmosfera pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisku APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prezentacja firmy

MKM Support jest agencją pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Obsługa klienta, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia