Recepcjonistka w kancelarii prawnej

Blackstones Sp. z o.o. Holdings S.K.

00-347 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Blackstones jest największym dostawcą gotowych spółek w Polsce. Nasi klienci to czołowe kancelarie prawnicze, fundusze inwestycyjne, deweloperzy, zagraniczni i krajowi przedsiębiorcy.

Zajmujemy się:
-tworzeniem spółek,
-sprzedażą nowoutworzonych spółek gotowych do prowadzenia działalności,
-usługami sekretariatu korporacyjnego,
-rozwiązaniem, likwidacją lub nabyciem spółek już nie potrzebnych.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.blackstones.eu.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
-witanie Klientów i Gości kancelarii
-obsługę administracyjną biura
-bieżące prace recepcyjno-sekretarskie (m.in. odbieranie poczty, przesyłek kurierskich, nadawanie paczek, zamawianie taksówek)
-formatowanie i edycję dokumentów zarówno w języku polskim jak i angielskim
w podstawowych aplikacjach Microsoft Office
-budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku Blackstones.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
-wysokiej kultury osobistej
-nienagannej prezencji
-minimum rocznego doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
-umiejętności szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w młodym zespole
-zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
-perspektywę rozwoju zawodowego

Szukamy otwartej i komunikatywnej osoby z pozytywnym usposobieniem, która lubi pracę z ludźmi, a dodatkowo potrafi dobrze organizować własną pracę.
Jeśli spełniasz większość wymagań i chcesz wnieść jeszcze więcej pozytywnej energii do naszego biura - aplikuj!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny w języku polskim) z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Prezentacja firmy

Blackstones jest największym dostawcą gotowych spółek w Polsce. N... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat