Recepcjonistka/Sekretarka

OTTO Work Force

Pruszków, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Pruszków

Firma OTTO Sp. z o.o. jest jednym z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Recepcjonistka/Sekretarka w Pruszkowie

nr referencyjny: SEK/PRUSZ/2014

Opis stanowiska pracy:

• organizacja spotkań i podróży służbowych dla polskich i zagranicznych pracowników firmy

• dbanie o wygląd biura, porządek - współpraca z firmą sprzątającą

• współpraca z dostawcami - zamawianie towarów i usług w obszarze administracji (art.biurowe, taksówki, przejazdy, art.spożywcze)

• obieg dokumentów przychodzących i wychodzących

• połączenia telefoniczne

Oferujemy:

-Możliwość zdobycia dużego doświadczenia i nowych możliwości zawodowych

-Podjęcie pracy "od zaraz"

-Umowa na czas określony

-Atrakcyjne wynagrodzenie

 -Miłą atmosferę w miejscu pracy

Wymagania:

• doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu/recepcji w firmie międzynarodowej.

• dobra znajomość j.angielskiego

• dobra umiejętność posługiwania się narzędziami MS Office

• umiejętność zarządzania własnym czasem i realizacją zadań (zamknięcie zadań w czasie)

• umiejętności organizacyjne (dot.stanowiska pracy, spotkań zewnętrznych, wyposażenia i funkcjonowania biura)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.