Recepcjonistka / Recepcjonista

Exact Systems

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie dokumentacji i nadzór nad obiegiem informacji
  • Nadzór nad korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną
  • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów
  • Organizowanie i koordynowanie spotkań, opiekę nad gośćmi Zarządu
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Monitorowanie rotacji zapasów artykułów biurowych
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej obsługi aplikacji MS Office (Word, Excel)
  • Wykształcenia wyższego
  • Samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych
  • Obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja