Recepcjonistka/Recepcjonista

Blackstones Corporate Services

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Blackstones spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CS sp.k. zajmująca się tworzeniem i sprzedażą spółek poszukuje kandydata/ kandydatkę na stanowisko recepcjonistki ze znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń telefonicznych, również w języku angielskim,
  • Kompleksowa obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Obsługa i organizacja spotkań, zebrań,
  • Koordynacja prawidłowego przepływu informacji i dokumentów w firmie,
  • Współpraca z dostawcami (zamawianie artykułów biurowych, spożywczych),
  • Organizacja podróży służbowych,
  • Archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (WORD, Excel, Outlook),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenie.
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego w małych grupach.
  • Możliwość awansu oraz rozwoju w strukturach firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Gotowe spółki <br/>Jesteśmy największym dostawcą gotowych spółek w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta