Recepcjonistka/ Recepcjonista

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr. Ref. DM/REC/2015

Zakres obowiązków:
-Obsługa kancelaryjna - rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej
-Współpraca z kurierami - zamawianie przesyłek w systemie, pakowanie przesyłek
-Dystrybucja poczty w biurze
-Obsługa spotkań, zamawianie cateringu, taksówek
-Zamawianie artykułów biurowych, zamówienia robione są w systemie SAP
-Zamawianie wizytówek, pieczątek
-Aplikacje na wodę dla pracowników
-Rezerwacja sal na spotkania

Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
-Uporządkowanie, systematyczność, odpowiedzialność
-Dokładność i wielozadaniowość
-Kultura osobista
-Obsługa komputera i dobra znajomość pakietu MS Office
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Znajomość obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:
-Stałą formę zatrudnienia
-Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
-Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.