Recepcjonistka/Recepcjonista z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-trybut-Polski HR S.A.

Kraków, 31-156, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Recepcjonista/Recepcjonistka z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Kraków (Śródmieście)

Obowiązki:

• obsługa gości w zakresie wymeldowania / zameldowania
• dbałość o wysoki standard obsługi Gości
• wystawianie dokumentów finansowych dokumentów
• przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji

Wymagania

Wymagania:

• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi
• gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
• stałe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka