recepcjonistka / recepcjonista z b. dobrym angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem produkcji systemów nawigacyjnych w Europie, szukamy osoby na stanowisko:

 Office Staff / pracownik recepcji z b. dobrą znajomością języka angielskiego

Nr ref.: 39148
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

Zadania:

- odbieranie telefonów (także w języku angielskim)

- witanie Gości

- wysyłanie poczty i kurierów

- zarządzanie obiegiem dokumentów

- dbanie o biuro oraz jego zaopatrzenie

- zajmowanie się podróżami Gości oraz pracowników

Oczekiwania:

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

- sumienność, pozytywne nastawienie, umiejętność nawiązywania kontaktów

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy po 3 miesiącach

- praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- szansa na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)