Recepcjonistka/Pokojowa Pilnie poszukiwana Hostel Kazimierz

F.H. Zubra

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonistki oraz pokojowej( ta sama osoba) .

Stosunek godzin 70/30 %.

Wymagania:

* wykształcenie min. średnie

* doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonistka/pokojowa

* biegła znajomość j. angielskiego (znajomość drugiego języka mile widziana),

* znajomość obsługi pakietu MS Office,

* umiejętność obsługi portali rezerwacyjnych,

* łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

* umiejętność pracy w zespole,

* dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)

Obowiązki:

Recepcjonistki:

profesjonalna i efektywna obsługa gościa hotelowego , przyjmowanie rezerwacji, prowadzenie korespondencji hotelowej , obsługa urządzeń biurowych (telefon, fax), wykonywanie raportów dobowych, pomoc w organizacji pobytu Gości.

Dodatkowo podczas zmiany jako Pani pokojowa:

sprzątanie i przygotowanie pokoi dla gości oraz dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Praca w weekendy i dni powszednie.

Oferujemy 7zł/h na rękę plus prowizja od wycieczek. ( 20zl/szt)

proszę o CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Gastronomia i Hotelarstwo

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
800PLN - 1 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka