Opis stanowiska pracy

BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA KLIENTÓW POLA GOLFOWEGO, POMOC PRZY ORGANIZACJI TURNIEJÓW I IMPREZ GOLFOWYCH, OBSŁUGA PROSHOPU (SKLEPU GOLFOWEGO), OBSŁUGA PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH, PROWADZENIE BAZ DANYCH KLIENTÓW, WYSYŁANIE MAILINGÓW, WYSTAWIANIE FAKTUR, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, CENTRALI TELEFONICZNEJ I POCZTY ELEKTRONICZNEJ

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE KLIENTA, SPRZEDAŻY

Wymagania

BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE ,
UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE , DYSPOZYCYJNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH (MS OFFICE, INTERNET, POCZTA E-MAIL)

PRACA JEDNOZMIANOWA ORAZ DWUZMIANOWA RÓWNIEŻ W WEEKENDY I ŚWIĘTA

PRAWO JAZDY I WŁASNY SAMOCHÓD (BRAK MOŻLIWOŚCI DOJAZDU ŚRODKAMI KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ)

MILE WIDZIANE STUDENTKI ZARÓWNO STUDIÓW DZIENNYCH JAK I ZAOCZNYCH, PRACA NA PEŁEN BĄDŹ PÓŁ ETATU.

Prezentacja firmy

Pole Toya Golf & Country Club jest położone tylko kilka kilometrów na pó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12,74PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Stawka pracownika ustalana będzie po przeprowadzonym okresie szkoleniowym
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa