Recepcjonistka na 5/8 etatu w okresie 19.03.2018 - 06.05.2018

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

-obsługa oraz prowadzenie recepcji biura,
-przyjmowanie gości Firmy oraz kierowanie do odpowiednich osób w Firmie,
-obsługa centrali telefonicznej, poczty tradycyjnej oraz elektronicznej,
-przygotowanie oraz rezerwacja spotkań biznesowych oraz sal konferencyjnych,
-pozostałe zadania w ramach wsparcia poszczególnych działów Firmy.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na recepcji (doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji będzie atutem),
-znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
duża samodzielność,
-umiejętność właściwego określania priorytetów oraz zdolność -zarządzania kilkoma zadaniami naraz (multitasking),
-dokładność w wykonywanych zadaniach,
-znajomość MS Office (Word, Outlook, Excel, PowerPoint)
-umiejętność pracy pod presją czasu,
-umiejętność pracy w zespole,
-wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

-umowę o prace tymczasową na okres 1,5 miesiąca w okresie 19.03.2018 - 06.05.2018
-wynagrodzenie 2300zł brutto
-rozwój w ramach międzynarodowej organizacji

Numer referencyjny: MS/09/03/2018/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.