Recepcjonistka - Hotel*** Kraków

Hotel Rezydent s.c.

31-006 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel Rezydent*** w centrum Krakowa poszukuje kandydatki na stanowisko recepcjonistki.

Od kandydatek oczekujemy:

• wysokiej kultury osobistej

• wykształcenia średniego lub wyższego (mile widziane wykształcenie kierunkowe)

• biegłej znajomości języka angielskiego

• dodatkowa znajomość innego języka będzie atutem

• umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

• dyspozycyjność oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym

•znajomość programu DM Plaza będzie dodatkowym atutem

Hotel zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatkami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 133,poz. 833)".

Prezentacja firmy

3 gwiazdkowy hotel w samym centrum Starego Miasta w Krakowie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka