Recepcjonistka / Asystentka Biura – Staż w Branży Nieruchomości Komercyjnych

Walter Herz Sp. z o.o. Sp. k.

00-873 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- opieka nad recepcją biura
- koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- dystrybucja poczty wśród pracowników
- aktualizacja firmowej bazy danych
- weryfikacja poprawności bazy danych oraz wprowadzonych tam danych
- uaktualnienie wewnętrznych numerów telefonów i adresów
- odbieranie telefonów
- umawianie spotkań
- dbanie o czystość biura oraz dobry wizerunek firmy
- bieżące wsparcie pracy zespołu

Wymagania

Wymagania:

- dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
- samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
- znajomość obsługi pakietu MS Office
- systematyczność i dokładność
- komunikatywność, wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- trzymiesięczny, bezpłatny staż w prężenie rozwijającej się firmie
- po okresie stażu możliwość stałego zatrudnienia
- przyjazne środowisko pracy
- szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych
- możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Walter Herz to firma z branży nieruchomości komercyjnych, dostarczająca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena