Recepcjonistka / Asystent biura

WORK SERVICE S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i personelem;

• Zarządzanie dostępnością sal konferencyjnych, materiałów biurowych i gastronomicznych;

• Sortowanie poczty przychodzącej, wychodzącej, zarządzanie archiwum;

• Monitorowanie regulacji dotyczących BHP i ochrony przeciwpożarowej w miejscu pracy;

• Wspieranie zespołu w bieżących zadaniach.

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

• Biegła znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie ( mile widziane certyfikaty potwierdzające znajomość języka);

• Umiejętność obsługa pakietu Microsoft Office;

• Umiejętność efektywnego zarządzania czasem;

• Umiejętność pracy pod presją czasu;

• Komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Pracę od Pon. - Pt. od 9:00 - 17:30;

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Możliwość rozwoju w strukturach organizacji;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.