Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

Obsługa Recepcji w Akademickim Centrum Hotelowym: DS "Krakowiak" i DS
"Za Kolumnami":
- Równoważny czas pracy, pełnienie 12 godzinnego dyżuru w recepcji zgodnie
z harmonogramem ustalonym przez Kierownika ACH,
- Obsługa kasy oraz drukarki fiskalnej,
- Obsługa programu finansowo-księgowego i hotelowego,
- Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży, prowadzenie ewidencji w tym zakresie,
- Przygotowywanie danych do sprawozdania kwartalnego dla GUS,
- Sporządzanie wymaganych przez kwesturę sprawozdań i raportów,
- Przyjmowanie i wydawanie depozytów oraz ich ewidencjonowanie,
- Przyjmowanie rezerwacji pokoi i sal konferencyjnych, wynajem pomieszczeń, prowadzenie czynności związanych z meldowaniem i wymeldowywaniem gości
w hotelu oraz studentów w akademiku,
- Dbałość o wysoki standard obsługi,
- Wykonywanie innych czynności związanych z obsługą gości.

Wymagania

NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:
- Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- Obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office.

DODATKOWE WYMAGANIA:
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym, (atutem będzie drugi język obcy),
- Dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy
w zespole,
- Dyspozycyjność, zaangażowanie, kultura osobista.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie,
- dodatek stażowy, premia,
- świadczenia z ZFŚS,
- niezbędne narzędzia pracy,
- szanse związane z rozwojem Uczelni.

WYMAGANE DOKUMENTY:
- kwestionariusz (CV),
- list motywacyjny,
- inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy
Prosimy o dołączenie podpisanego oświadczenia dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (ze strony UP Kraków: zakładka: pracownik/oferty pracy/praca/dokumenty do pobrania).

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.
Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów w Dziale Spraw Pracowniczych w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka