Opis stanowiska pracy

Hotel Dębowyw Bielawie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Recepcjonista.

Do obowiązków osoby zatrudnionekj na tym stanowisku będzie należało:

  • zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel,
  • profesjonalna bieżąca obsługa gościa,
  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu,
  • informowanie o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu,
  • dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu,
  • prawidłowe rozliczanie gości hotelowych,
  • aktywna sprzedaż usług hotelowych

Wymagania

Bardzo dobra organizacja pracy

Profesjonalizm oraz wysokie standardy pracy

Komunikatywność

Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Znajomość branży turystycznej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Trzygwiazdkowy Hotel

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka