Dla naszego Klienta,międzynarodowej firmy w centrum Warszawy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

recepcjonista/tka

Nr ref.: 28535
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji budynku
  • obsługa recepcyjna gości odwiedzających firmę oraz pracowników biura
  • obsługa centrali telefonicznej
  • przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek
  • dbałość o obieg dokumentów w firmie
  • wsparcie administracyjno-biurowe

Oczekiwania:

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę od zaraz w Centrum Warszawy od poniedziałku do piątku w godz 9.00-17.00
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)