Recepcjonista/tka do biura rachunkowego (Wilanów)

AP Księgowość Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

AP Księgowość Sp. z o.o., czyli biuro rachunkowe poszukuje sympatycznej i energicznej osoby do pracy na stanowisku Recepcjonisty/tki

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- pakiet prywatnej opieki medycznej;

- pracę w dobrym biurze rachunkowym;

- pracę w młodym i zgranym zespole

- możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia;

- perspektywę rozwijania swoich kompetencji;

- sposobność wykorzystania języków obcych w pracy codziennej (w przypadku osób ze znajomością języka obcego);

- szansę rozwoju kariery zawodowej w księgowości.

Zakres obowiązków:

- reprezentowanie Spółki i Zarządu wobec klienta (przywitanie, kawa, herbata, odbiór dokumentów);

- zarządzanie obiegiem dokumentów;

- zarządzanie pracą firmy informatycznej;

- zarządzanie organizacją pracy biura (np. zarządzanie wykorzystaniem infrastruktury komputerowej, a także zamawianie artykułów biurowych);

- sporządzanie umów, dokumentów rejestracyjnych do Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych;

-przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami na staż;

- ścisła współpraca z Zarządem.

Wymagania

- wysoka kultura osobista;

- zdolności komunikacyjne;

- wysokie zdolności organizacyjne (pracy własnej i innych);

- umiejętność priorytetowania zadań i pracy pod presją czasu;

- prawo jazdy kategorii B;

- znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

AP Księgowość Sp. z o.o. powstała z myślą o przedsiębiorcach. Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta