Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie obsługa gościa na recepcji oraz zapewnienie ochrony ratowniczej na terenie basenu, utrzymanie czystości w okolicy niecki basenowej i w saunach. Dodatkowo możliwość prowadzenia treningów indywidualnych z pływania, zajęć aqua aerobiku oraz treningów na siłowni.

Wymagania

- uprawnienia Ratownika WOPR lub uprawnienia Młodszego Ratownika
- umiejętność sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej
- wysoka kultura osobista oraz wysoka jakość obsługi naszych klientów
- komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja w pracy
- mile widziane doświadczenie w branży wellness & spa lub hotelarskiej
- biegła znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Prezentacja firmy

REGATTA HOTEL-RESTAURACJA-SPA to miejsce łączące rodzinną pasję z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka