Recepcjonista/Recepcjonistka

P.P.C.

głogów 67-200, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na recepcji w Pensjonacie Pod Kasztanami w Głogowie.
praca od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00 oraz 1-2 weekendy w miesiącu.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie:

-prowadzenie kalendarza rezerwacji oraz obsługa gości hotelowych
-tworzenie ofert dotyczących rezerwacji dla grup zorganizowanych,
-pomoc przy organizacji imprez okolicznościowych,
-obsługa strony internetowej i portalu społecznościowego,
-bieżące działania administracyjne i marketingowe

Oferujemy:

-ciekawą, pełną wyzwań pracę
-miłą atmosferę
-telefon i komputer firmowy
-godziwe wynagrodzenie

Wymagania

-doświadczenie na podobnym stanowisku
-dobra organizacja pracy,
-umiejętność pracy z ludźmi,
-miła aparycja,
-znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego i języka niemieckiego
-znajomość pakietu ms office,
-znajomość podstawowych narzędzi marketingowych
-mile widziani studenci studiów zaocznych

Rozpatrywane będą tylko aplikację z załączonym cv ze zdjęciem i klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Pensjonat Pod Kasztanami powstał w czerwcu 2013 r. Świadczymy usługi w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka