Opis stanowiska pracy

Holland House Residence ****Gdańsk Stare Miasto poszukuje kandydata na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista:

• zameldowanie i wymeldowanie gości hotelowych,
• rozliczanie gości - wystawianie faktur, paragonów,
• udzielanie informacji gościom,
• wprowadzanie rezerwacji,
• aktualizacja dostępności,
• przygotowywanie raportów,
• obsługa korespondencji,
• reagowanie na potrzeby, oczekiwania gości.
• współpraca z innymi działami hotelu.

Wymagania

• doświadczenie w branży hotelarskiej będzie mile widziane jednak niekonieczne,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego ,
• miła aparycja,
• wysoki poziom kultury osobistej,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• dyspozycyjność,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany dzienne i nocne),
• znajomość obsługi MS Office (Word, Excel)
• mile widziana znajomość programu hotelowego CHART,

Prezentacja firmy

Hotel typu boutique położony na ulicy Długi Targ 33/34 w Gdańsku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka