Recepcjonista / Recepcjonistka z doświadczeniem

VIVA

32-600 Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

-> bezpośrednia obsługa Gości hotelu
-> przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie Gości
-> wystawianie dokumentów sprzedaży
-> obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
-> koordynacja przepływu dokumentów
-> dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi Gości
-> prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych
-> szybkie reagowanie na uwagi Gości

Wymagania

-> min. rok doświadczenia w recepcji hotelu
-> wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe kierunkowe)
-> znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną rozmowę z Gośćmi hotelu
-> dobra organizacja pracy
-> komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność
miła aparycja
-> umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Wspaniała lokalizacja, doskonała kuchnia, przyjazny i pomocny personel, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka