Recepcjonista/Recepcjonistka Kraków

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Recepcjonista/Recepcjonistka

Numer referencyjny:
KI/Nok/06/2016

Miejsce pracy:
Kraków ul. M. Bobrzyńskiego

Obowiązki:

Przyjmowanie oraz obsługa recepcyjna gości firmy (w tym anglojęzycznych);
Zarządzanie korespondencją i nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów (przesyłki pocztowe i kurierskie);
Zarządzanie kartami dostępowymi;
Obsługa połączeń telefonicznych;
Administrowanie systemem rezerwacji sal;
Kontakt z dostawcami (np. zamawianie artykułów biurowych);
Bieżące wsparcie pracowników firmy;
Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w obszarze recepcji

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( ½ etatu ) lub umowy -zlecenia
Realne możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
Pracę w organizacji o wysokich standardach

Od kandydatów oczekujemy:

Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego
Umiejętności szybkiego reagowania i poszukiwania rozwiązań;
Bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej;
Pogodnego usposobienia i życzliwości;
Dobrej znajomości pakietu MS Office;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.