Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o. Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.
"Motoryzacja to dla nas pasja, radość i styl życia.
Wszyscy utożsamiamy się z marką, która jest każdemu z nas bliska."
Toyota Nowakowski istnieje na rynku już od 27 lat. Pierwszy nasz salon powstał w Świebodzicach w 1991 roku. Cały czas się rozwijamy. W tej chwili Grupa Toyota Nowakowski posiada już trzy salony na Dolnym Śląsku– w Bielanach Wrocławskich, w Wałbrzychu i w Jeleniej Górze. Dla nas motoryzacja to pasja, a marka Toyota niezmiennie pozostaję jedną z najsilniejszych marek na rynku.

Recepcjonista-Kasjerka

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy chętnych wyzwań i ambitnych osób do stałej współpracy. Chcesz rozpocząć karierę w naszych szeregach - zapraszamy!

W chwili obecnej poszukujemy pracownika do salonu w Bielanach Wrocławskich na stanowisko: Recepcjonista-Kasjerka

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się przede wszystkim telefoniczną i osobistą obsługą klienta, obsługą sekretariatu, przygotowywaniem umów, rozsyłaniem korespondencji, umawianiem klientów na serwis.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra aparycja,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w fakturowaniu i obsłudze kasy,
  • bardzo wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności organizacyjne,
  • prawo jazdy kat. B – czynnie,
  • dokładność, sumienność, samodzielność, dynamika w działaniu,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie u pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • regularne szkolenia,
  • bardzo dobre warunki pracy,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toyota Bielany Nowakowski Sp. z.o.o. i Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.
Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.   Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.   Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.    Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.