Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma doradcza, lider w swoim sektorze poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność i skrupulatność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy
  • wysokie umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, energiczność, pozytywne nastawienie
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i obsługa gości oraz klientów
  • odbieranie i przełączanie połączeń telefonicznych
  • przyjmowanie i dystrybucja korespondencji
  • obsługa podróży służbowych
  • obsługa firmowej skrzynki pocztowej
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych
  • współpraca z dostawcami usług zewnętrznych
  • aktualizacja zestawień, list i dokumentacji biurowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • młody dynamiczny zespół
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia na rynku nieruchomości

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Termin składania ofert upływa po dwóch tygodniach od publikacji ogłoszenia.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prezentacja firmy

Firma z branży nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting