Opis stanowiska pracy

Przylądek Rosevia Friends & Family Resort, to kolejna inwestycja w branży hotelarskiej Firmy BUDIZOL z siedzibą we Włocławku. Fantastycznie położony, luksusowy resort w Rozewiu nad samym morzem bałtyckim, oferujący swoim gościom 82 ekskluzywnych apartamentów na najwyższym poziomie z wszelkimi wygodami, m.in. restaurację z lekką – zdrową i molekularną kuchnią na światowym poziomie, restaurację z Tarasem Letnim w samym środku rezerwatu przyrody i stuletnim lesie, bary, kawiarnię, salę kominkową oraz salę fortepianową . W sezonie letnim z dodatkowymi usługami relaksu: basenem sportowym, basenem rekreacyjnym, sauną, jacuzzi, kortem tenisowym, mini golfem, placem zabaw, tarasem do opalania, serwisem na plaży i wiele innych atrakcji. Wszystkie usługi na najwyższym poziomie.
Przylądek Rosevia Friends & Family Resort
poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:
Pracownik Recepcji Resortu (k/m)
Front Office

Główne zadania:
• Zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie,
• Odpowiedzialny za zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w resorcie,
• Jaśnie i rzetelnie przekazywanie informacji o warunkach pobytu gości w resorcie,
• Konieczność dokonywania niezbędnych formalności z pobytem gości w resorcie,
• Wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką firmy,
• Odpowiedzialność za jakość obsługi gości oraz budowanie długofalowych relacji.

Oferujemy:
• Stabilną i odpowiedzialną pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na podstawie umowy,
• Doświadczenie w renomowanym Resorcie,
• Kandydatom oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
• możliwość awansu i pracy w jednym z naszym hotelu **** gwiazdkowym w Bydgoszczy. Kolejne renomowane i prestiżowe hotele****+ i *****+ z międzynarodowym Zespołem Pracowników o najwyższych standardach, to hotele w Warszawie. W tych hotelach oferujemy pracę dla najlepszych, najbardziej zdolnych, którzy będą wykazywali się wyjątkowymi umiejętności i zdolnościami zawodowymi. Miejsce dla Osób, które będą chciały rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w branży z międzynarodowym doświadczeniem i najlepszych hoteli na świecie,
• dla osób z bardzo dobrym doświadczeniem i referencjami, oferujemy możliwość zakwaterowania i wyżywienia w kwaterach służbowych w bliskim położeniu Resortu w ramach umowy,
• w naszej Firmie Pracownik jest najcenniejszą inwestycją w przyszłość i rozwój naszych hoteli. Nasze hotele, to miejsce dla najlepszych z branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim lub angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe – kierunkowe,
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
• Mile widziana znajomość jednego języka z państw skandynawskich,
• Doświadczenie na stanowisku Recepcjonisty,
• Komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista,
• Mile widziane doświadczenie i praca na systemach hotelowych – recepcyjnych,
• Mile widziana znajomość systemów rezerwacyjnych.

Prezentacja firmy

Przylądek Rosevia Friends & Family Resort, to kolejna inwestycja w branż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 600PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka