Recepcjonista/ka

PLICHTA

Gdynia, pomorskie

PLICHTA

Od: PLICHTA
Miejsce pracy: Gdynia

To może być Twoja wielka szansa!

Jeżeli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i zdobyć fajną pracę w Naszym nowym salonie - to jesteś Osobą której szukamy!

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Recepcjonisty/ki

Twoje nowe miejsce pracy: Volvo, Gdynia, Morska 314

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pozytywny wizerunek obiektu, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla poszczególnych działów salonu.

Opis stanowiska i podstawowych obowiązków:

  • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach
  • Kontakt telefoniczny z Klientami
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej
  • Koordynowanie spraw administracyjnych w ramach oddziału
  • Przygotowywanie i odbieranie korespondencji
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług
  • Bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego
  • Dbanie o poczekalnię dla Klientów

Oczekujemy:

  • Uśmiechu :)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych Biegłej obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy już od września/października 2019
  • Pracę zmianową w godz.: 08:00-16:00/ 11:00-19:00 (pn.-pt.) + co druga sobota 08:00-15:00
  • Kwotę gwarantowaną + możliwość uzyskania premii zadaniowej
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego System szkoleń
  • Korzystne rabaty dla Naszych Pracowników
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie