Opis stanowiska pracy

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie.

W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem pracując jako:

Recepcjonista (k/m)

Na stanowisku będziesz mógł:

  • Być częścią zespołu, który dba o profesjonalną obsługę naszych gości poprzez indywidualne podejście do ich potrzeb,
  • Okazywać życzliwość oraz zapewniać naszym gościom przyjemny pobyt w naszym hotelu,
  • Odpowiadać na zapytania rezerwacyjne oraz prowadzić ogólną korespondencję, a także inne sprawy administracyjne na recepcji,

Jeśli wyróżnia Cię:

  • Zamiłowanie do pracy w branży hotelarskiej oraz doświadczenie w pracy na recepcji hotelowej,
  • Miła osobowość oraz gościnność,
  • Pozytywne nastawienie do nauki nowych rzeczy,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

Zapewnimy Ci:

  • Przestrzeń do bycia sobą i rozwijania swoich pasji,
  • Uczestnictwo w szkoleniach w ramach Vienna House Academy,
  • Stabilną, dającą satysfakcję pracę oraz dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne, prywatną opiekę medyczna, możliwość korzystania z darmowych posiłków, zniżki w hotelach sieci VH,

Jesteśmy naprawdę dobrzy w wielu rzeczach, ale jeszcze nie we wszystkim. Dlatego zawsze poszukujemy osób, które wykazują inicjatywę i zaangażowanie, chcą się podzielić z nami swoimi umiejętnościami i talentami.

Jeśli czujesz, że to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie zaaplikuj do nas i daj się bliżej poznać.

Prezentacja firmy

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta