Recepcjonista hotelowy

Hotel Apis

31-406 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Recepcjonista

Miejsce pracy: Kraków, al. 29 Listopada 137, 10-15 min od ścisłego centrum

Nasi recepcjoniści są atutem hotelu. Razem, jak zgrany zespół, i indywidualnie, świadcząc obsługę Gościa na wysokim poziomie, kreują dobry wizerunek obiektu.

Dołącz do nas i spełniaj się w pracy, która potrafi dać dużo satysfakcji!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czekamy na Twoje CV.

Wymagania

Czego wymagamy?

Otwartości na ludzi, komunikatywności, łatwości w prowadzeniu rozmów

Dobrej organizacji własnej pracy

Biegłego angielskiego

Dyspozycyjności (do pracy także na noce i w weekendy)

Co możemy dać w zamian?

Umowę o pracę na pełen etat

Pracę w dobrej atmosferze, w zgranym zespole

Szkolenia zew i wew

System prowizyjny

Jeżeli jesteś studentem zaocznym, możemy dopasować grafik do Twoich zajęć.

Prezentacja firmy

Hotel 40 pokoi z restauracją oraz salami konferencyjnymi.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka