RECEPCJONISTA / ASYSTENT ADMINISTRACJI

Boston Scientific Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Boston Scientific sp. z o.o. jest światowym liderem na rynku specjalistycznych urządzeń medycznych używanych do mało inwazyjnych zabiegów operacyjnych w dziedzinach: kardiologii interwencyjnej, elektrofizjologii, elektrostymulacji, chirurgii naczyniowej, gastroenterologii i onkologii. Innowacyjność, wysokie standardy oraz troska o klienta to kluczowe cechy, którymi kieruje się firma Boston Scientific sp. z o.o..

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

RECEPTIONIST/ADMINISTRATIVE ASSISTANT

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna biura, recepcji oraz zespołu sprzedaży
  • organizacja wyjazdów służbowych oraz konferencji
  • koordynacja i organizacja zewnętrznych i wewnętrznych spotkań biznesowych
  • odpowiedzialność za przygotowanie, archiwizację i inwentaryzację dokumentacji zgodnie ze standardami korporacji
  • prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
  • współpraca logistyczna i marketingowa z przedstawicielami medycznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe / lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • wymagana bardzo dobra znajomość Excela
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zaangażowanie, energiczność, inicjatywa, obowiązkowość

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku w odnoszącej sukcesy firmie o znakomitej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie przez Agencję Zewnętrzną na czas określony (ok. 9 miesięcy)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz pakiet benefitów (m. in. kursy językowe, prywatna opieka medyczna)

Prezentacja firmy

Lider światowy na rynku sprzedazy wyrobów medycznych w dziedzinie kardio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta