Opis stanowiska pracy

Lubisz przebywać z ludźmi? Masz wysoką kulturę osobistą i jesteś profesjonalistą w każdym calu? Posiadasz doświadczenie w pracy na tym stanowisku? Świetnie! Właśnie Ciebie szukamy!

Hotel Piaskowy *** w Pszczynie szuka kandydatów na stanowisko:

Recepcjonisty / Recepcjonistki

Opis stanowiska:

• bezpośrednia obsługa Gości hotelowych
• przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
• naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, koordynacja przepływu dokumentów
• dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości
• prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych
• rezerwacje sal konferencyjnych oraz przygotowywanie ich na spotkania
• szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości

Kandydatom oferujemy:

• umowę o pracę w hotelu o ugruntowanej pozycji ( Zdobywca nagrody Traveller's Choice 2015)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenia
• prace w młodym zespole

Wymagania

• wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
• minimum roczne doświadczenie w recepcji hotelowej o standardzie min. 3 *
• znajomość przynajmniej 1 języka obcego (preferowana będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego)
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność (praca również w niedziele i święta)
• miła aparycja

Prezentacja firmy

Kiedy w pracę wkłada się serce, każda najdrobniejsza rzecz zostaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka