React Developer

Devire

Gdańsk, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gdańsk

Dla jednego z naszych klientów, który tworzy platformę ubezpieczeń zdrowotnych poszukujemy React Developera

Zakres obowiązków:

  • rozwój aplikacji internetowej będącej produktem dla klientów zewnętrznych tj. platformy ubezpieczeniowej;
  • współpraca z development team'em w celu tworzenia interfejsów API;
  • współpraca z UX projektantami przy wdrożeniu responsywnego interfejsu.

Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu wieloplatformowych aplikacji internetowych
  • bardzo dobra znajomość HTML/CSS
  • 3+ lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania, skalowalnych aplikacji internetowych opartych o REST API lub microservisy
  • doświadczenie przynajmniej z jednym z nowoczesnych języków: JavaScript/Python/Ruby

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • płatne urlopy
  • biuro z dobrą lokalizacją - Przymorze Gdańsk (niedaleko stacja SKM)
  • przyjazną atmosferę
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • opcja na udziały
  • praca z tematyką blockchain i cryptowalutami
  • praca ze świetnymi specjalistami w swojej dziedzinie
  • udział w innowacyjnych projekcie
Devire Devire Devire Devire