Opis stanowiska pracy

Praca na samodzielnym stanowisku handlowca w branży druku wielkoformatowego
i reklamy zewnętrznej.

Zadania:
• Aktywne budowanie portfela klientów.
• Przygotowywanie kalkulacji i ofert.
• Bieżąca obsługa zleceń i zapytań ofertowych.
• Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
• System bezpłatnych szkoleń sprzedażowych i motywacyjnych.
• Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).
• Stabilne zatrudnienie w firmie z 15 letnim stażem.
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych plus stały dodatek niezależny od wyników sprzedażowych.
• Szkolenie branżowe przygotowujące do pracy

Wymagania

• Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze B2B popartego wynikami sprzedażowymi.
• Samodzielności i konsekwencji w działaniach oraz samoorganizacji.
• Nastawienia na sukces.
• Umiejętności pracy zespołowej.
• Zaangażowania.
• Dyspozycyjności.

Prezentacja firmy

Firma CopyMAX SYSTEM powstała w 2001 r.<br/><br/>Jesteśmy drukarn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta