Radca Prawny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, podmiotu z branży FMCG, poszukujemy kandydata/kandydatki, na stanowisko:

Radca PrawnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sporządzanie oraz analizowanie projektów umów oraz umów zawieranych przes spółkę,
  • umiejętność negocjowania zobowiązań kontraktowych negocjowanych przez spółkę,
  • sporządzanie opinii prawnych dotyczących bieżącej działalności spółki,
  • czuwanie nad zapewnieniem zgodności działalności spółki z obowiązującymi przepisami prawnymi,
  • prowadzenie kompleksowej obsługi korporacyjnej spółki,
  • nadzór nad archwizacją dokumentów,
  • analiza prawna sporów pracowniczych oraz obsługa działu HR,
  • wsparcie spółki w jej bieżącej działalności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • tytuł zawodwy radcy prawnego lub możliwość przepisania się do izby radcowskiej,
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w dziale prawnym spółki lub w kancelarii prawnej,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego oraz prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o współpracę,
  • umiejętność rozumienia biznesu oraz rekomendowania optymalnych rozwiązań,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze M&A.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • samochód służbowy,
  • telefon,
  • laptop,
  • możliwość pracy zdalnej(ilośćdni/godzin pracy do uzgodnienia),
  • samodzielność,
  • możliwość zachowania work-life balanace.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.