Radca Prawny - prawo gospodarcze

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa prawną klientów Kancelarii,
  • sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych
  • przygotowywanie, opiniowanie oraz weryfikacja umów i dokumentów
  • współpraca z członkami zespołu Kancelarii

Wymagania:

  • znajomość zagadnień prawnych związanych z dziedzinami prawa gospodarczego
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa spółek handlowych
  • specjalizacja, poparta praktyką, w dziedzinie prawo rynku kapitałowego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, pewność siebie, zaangażowanie, biznesowa orientacja wykonywanej pracy
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • udział w budowaniu i rozwoju Kancelarii
  • udział w znaczących i ciekawych projektach prowadzonych przez Kancelarię
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal HRLINK, lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134)

Numer referencyjny: RPG/D/LDZ
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.