Radca Prawny/Prawnik

SWLEX

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

swlex

Kim jesteśmy?

SWLEX to grupa doradcza zajmująca się kompleksową obsługą biznesu. Na rzecz naszych klientów świadczymy obsługę prawną, księgową, rozliczamy dofinansowanie z funduszy publicznych oraz tworzymy plany finansowe. Cechujemy się wysokim poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Nasi specjaliści od ponad ośmiu lat są uczestnikami świata startupów i inwestycji VC. W ramach naszej oferty specjalizujemy się w prawie spółek (w tym fuzji i przejęć), własności intelektualnej i prawach autorskich, umowach B2B oraz B2C, a także prawie pracy i ochrony danych. Doradzamy w szczególności firmom z branży IT, funduszom inwestycyjnym, start-upom czy agencjom interaktywnym. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kogo szukamy?

  • Osoby biegłej w dziedzinie prawa zbieżnej z naszymi specjalizacjami lub chcącej być w przyszłości ekspertem w wybranym segmencie;
  • Osoby życzliwej, otwartej i przyjaznej;
  • Osoby interesującej się nowymi technologiami, umiejącej pracować w zespole i kreatywnej;
  • Osoby samodzielnej i spoglądającej wielowymiarowo na zdarzenie gospodarcze;

Dodatkowe atuty?

  • wpis na listę radców prawnych;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym terminologii prawniczej);
  • doświadczenie w obsłudze spółek publicznych, emisji obligacji i obrocie papierów wartościowych;

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na cały etat;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia - od 4 do 8 tys. złotych brutto;
  • możliwe dodatkowe wynagrodzenie premiowe od efektów;
  • na życzenie nawiązanie współpracy w modelu b2b w wymiarze pełnego zaangażowania zawodowego;
  • zawsze chętny do pomocy, pozytywnie nastawiony zespół;
  • elastyczny czas pracy;
  • pracę w miejscu dobrze skomunikowanym blisko centrum Poznania z terenami zielonymi (ogrodem) do dyspozycji;
  • możliwość rozwoju, szkolenia i kursy finansowane przez firmę, a także inne dodatkowe świadczenia niepieniężne.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: rekrutacja@swlex.pl wpisując w tytule maila "radca prawny/prawnik/". Zastrzegamy skontaktowanie się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

SWLEX to grupa doradcza zajmująca się kompleksową obsługą biznesu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja biurowa, Praca Inne