Radca prawny - Adwokat

Serwis Prawa

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

MAREKFELIKS.PL SP. Z O.O. właściciel serwisów internetowych o tematyce prawnej wniosek-pozew.com.pl i radcaadwokat.pl poszukuje do współpracy osoby wykonujące zawód

Radcy Prawnego lub Adwokata

Miejsce wykonania zlecenia: Cała Polska (on-line) oraz w siedzibie kancelarii

Preferowane miejscowości: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Kielce, Rzeszów

Zakres Obowiązków:

Doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy i gospodarczego na rzecz użytkowników serwisu radcaadwokat.pl

Wymagania

* Posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata
* Wysoki poziom wiedzy merytorycznej

Prezentacja firmy

Serwis Prawa Marek Feliks działa pod trzema domenami internetowym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura