Работа в Польше для медсестер из Украины

HM Serwis Group Sp. z o.o.

70-477 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

HM Serwis Sp. z o.o.
jest licencjonowaną Agencją Pośrednictwa pracy, nr licencji 23726.
W chwili obecnej w związku z pilną potrzebą poszukujemy:
Pielęgniarki / Pielęgniarze (wszystkie specjalizacje),
do pracy w szpitalach w Polsce w woj. zachodniopomorskim.

Nasza oferta:
- praca na podstawie Umowy o Pracę lub bezpośredni Kontrakt w szpitalu,
- pomoc w uzyskaniu prawa wykonywania zawodu w Polsce na okres 5 lat,
- wynagrodzenie zgodne z wykształceniem i doświadczeniem (brutto 4.000-6.000 zł/miesiąc przy umowie o pracę),
- zakres zadań adekwatny do doświadczenia i znajomości języka polskiego,
- nadzór osoby prowadzącej do momentu uzyskania samodzielności,
- pełny pakiet ubezpieczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie
CV w języku polskim oraz skanu Dyplomu Pielęgniarskiego.

Osoby zgłaszające się prosimy również o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 23726 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Wymagania

• wykształcenie pielęgniarskie - poparte dyplomem,
• umiejętność porozumienia się w mowie w jęz. polskim,
• mile widziane referencje z poprzedniego miejsca pracy lub z uczelni.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Opłacone zakwaterowanie na start
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca fizyczna