Quantitative Developer

HRO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

HRO Recruitment is a specialist traditional recruitment business. HRO Recruitment is a brand of HRO Personnel Sp. z o. o. HRO Personnel is a Human Resources service provider operating under number 6696. We are working as a recruitment provider searching on our Client's behalf for a person in the following role:

Warszawa

Kandydatom oferujemy:

  • Możliwość poznania unikatowego know-how, zdobycia wiedzy oraz podniesienia posiadanych kwalifikacji
  • Dużą samodzielność i realny wpływ na strategię rozwoju firmy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
  • Imprezy integracyjne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach z zakresu CRM analitycznego (modelowanie churn, analiza sieci społecznych, segmentacja behawioralna, prognozowanie response’u z akcji marketingowych i in.) oraz oceny ryzyka (Credit Scoring)
  • Udział w projektach wdrożeniowych oprogramowania analitycznego (analiza wymagań biznesowych, definiowanie procesów analitycznych i zawartości informacyjnej datamartów)
  • Specyfikacja zapotrzebowań biznesowych
  • Tworzenie koncepcji analitycznych do projektów
  • Statystyczna analiza danych
  • Konstrukcja oraz testowanie modeli analitycznych
  • Współpraca z odbiorcą biznesowym

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Ukończona wyższa uczelnia, preferowany kierunek studiów: matematyka, informatyka, metody ilościowe, ekonometria, statystyka, fizyka komputerowa
  • Wymagane doświadczenie w przetwarzaniu lub modelowaniu danych (sektory: telekomunikacyjny, retail, finansowy)
  • Wymagana bardzo dobra znajomość SQL
  • Dobra znajomość aplikacji SAS (pakiety BASE, STAT), znajomość SPSS lub innych pakietów statystycznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień bazodanowych
  • Wiedza z zakresu nauk statystycznych
  • Znajomość systemu AdvancedMiner i/lub języka programowania Python będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie akademickie
  • Kreatywność oraz samodzielność w szukaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Please add the following clause to the end of your submitted CV: "I hereby consent for HRO Recruitment, a brand of HRO Personnel Sp. z o.o. with their head office in Warsaw at Puławska 182, to use my personal details hereby submitted for their recruitment process (documenting and processing personal information and forwarding said information to their clients within the structure of the client"s recruitment projects) in accordance with the Law on Protection of Personal Data (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926) until I submit a written withdrawal of consent. I confirm that I was informed of the right to modify, access and protect my personal information."

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.