Human & Hunter Sp. z o.o.

Quality Manager

Miejsce pracy: 43-100 Tychy

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracownika na stanowisko Quality Managera.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie wydziałem kontroli;
  • Gwarantowanie wysokiej jakości produktów;
  • Dozorowanie pracy 2-3 osobowego zespołu kontroli jakości;
  • Uczestnictwo i nadzorowanie w procesie kontroli dla klientów;
  • Kontrolowanie stanu jakości wyrobów będących w trakcie procesu produkcyjnego jak również wyrobów gotowych;
  • Nadzór i odpowiedzialność za dokumentację jakościową: protokoły pomiarowe, certyfikaty
  • Wykonywanie pomiarów za pomocą urządzeń i narzędzi pomiarowych;
  • Udział w audytach poddostawców i podwykonawców;
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu usprawnień produkcyjnych a także w podnoszeniu jakości wyrobów i usług;
  • Nadzorowanie wdrożonych systemów jakości ISO/TS;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: Zarządzanie jakością;
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość norm ISO/TS;
  • Narzędzia i techniki zarządzania jakością;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego na poziomie B1/B2;
  • Znajomość MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive;
  • Umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • Umowe o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Realny wpływ na funkcjonowanie Twojej firmy
  • Pracę w renomowanej firmie z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Liczne szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.