Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy ambitnych i doświadczonych kandydatów na stanowisko:

quality engineer

Nr ref.: 35903
Praca stała
Lokalizacja: łódzkie

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie i nadzorowanie dokumentacji związanej z jakością
  • tworzenie planów kontroli jakości i tworzenie standardów
  • bieżąca współpraca z inżynierami procesu produkcyjnego w celu poprawy jakości produktów
  • tworzenie procedur jakościowych
  • uczestniczenie w procesie reklamacyjnym.

Oczekiwania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży automotive będzie atutem)
  • praktyczna znajomość narzędzi zarządzania jakością (Pareto, Ishikawa, 5S, 5Why itp)
  • znajomość ISO/TS 16949
  • doświadczenie w analizie systemów pomiarowych MSA
  • znajomość PPAP
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferta:
  • ciekawa praca w międzynarodowej firmie z branży automotive
  • realna szansa na rozwój w strukturach firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)