QA Engineer / Tester automatyczny

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta z Wrocławia poszukujemy osoby na stanowisko QA Engineer / Tester Automatyczny.

Zadania na stanowisku:

  • Testowanie oprogramowania
  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • Korzystanie z narzędzi testowych ułatwiających automatyzację testów
  • Analiza wyników testów, porównywanie i tworzenie raportów o błędach
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Interpretacja raportów o błędach od użytkowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w testach wydajności i benchmarkingu nowych aplikacji
  • Znajomość metodologii programowania i testowania
  • Doświadczenie w pisaniu skryptów testowych i automatyzacji testów (Selenium)
  • Wiedza z zakresu: Shell & Linux, PageObjectPattern, Continous Integration
  • Doświadczenie w metodologii Scrum
  • Doświadczenie z językiem Python
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana znajomość:

  • JS
  • Protractor / Nightwatch
  • SQL

Oferujemy:

  • Zatrudnienie poprzez outsourcing, w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media