Opis stanowiska pracy

W Pragmatic Coders szukamy Python Developerów. Zarówno na pozycje Senior/Team Lead jak i Regular Developer.

Oferujemy współpracę nad ciekawymi produktami zarówno dla dużych klientów jak i małych startupów. Głowne obszary w których działamy to BigData, e-commerce automation, FinTech, AI - ale nie ograniczamy się tylko do tego. Od czasu do czasu rozwijamy też nasze własne produkty (a raczej walidujemy hipotezy) oraz rozwijamy trochę open source więc raczej nikt się u nas nudzić nie będzie.

Widełki:

  • Senior Developer/Team Lead - 8-9k pln netto (na początek)
  • Regular Developer - 4-6k pln netto (na początek)

Definicje

Senior Developer - to osoba, która oprócz posiadania doświadczenia i wiedzy technicznej jest w stanie przewodzić zespołowi i prowadzić projekt dla klienta. Przewodzić != zarządzać.  (czy wspomniałem że mamy płaską strukturę?).

Regular Developer - to osoba, która ma więcej niż 2 lata doświadczenia w programowaniu, spełnia powyższe kryteria (z naciskiem na TDD i Clean Code), oraz rozwiązuje problemy/tworzy nowe funkcjonalności/koduje szybko jak cholera.

Wszyscy pozostali to raczej Junior Developerzy (też czasem szukamy takich osób ale nie w tej chwili)...

Praca w fajnym biurze w Krakowie.

Wymagania

Oczywiście mamy kilka wymagań:

  • Python backend programming
  • Parallel and Concurrent Programming
  • Bardzo dobra znajomość Linux
  • Test-Driven Development
  • przynajmniej jedna z baz danych MySQL, PostgreSQL, MongoDB
  • English – upper intermediate B2+
  • AngularJS lub ReactJS

Prezentacja firmy

Pragmatic Coders - Disruptive Technologies Software House <br/> <br/>Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy