Purchase and Logistic Manager

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • podejmowanie codziennych działań związanych z obszarem zakupów, dystrybucji oraz transportu oraz zarządzanie łańcuchem dostaw (ocena partnerów handlowych oraz zlecanych zamówień dla całej grupy firmy),
  • współpraca z dostawcami zagranicznymi oraz z firmami spedycyjnymi i transportowymi w kraju i zagranicą i utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz podejmowanie działań mających na celu obniżenie kosztów transportu,
  • zarządzanie i koordynowaniem podległym zespołem osób oraz magazynem (monitorowanie stanów i optymalizacja zapasów),
  • aktywne kreowanie innowacyjnych rozwiązań logistycznych zgodnie z aktualnymi potrzebami dynamicznie rozwijającej się firmy,
  • raportowanie postępów z podejmowanych działań oraz analiza współczynników w celu optymalizacji procesów.

Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte licznymi sukcesami,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (używanie języka angielskiego na co dzień w pracy),
  • praktyczna znajomość systemu AX Dynamix i/lub SAP,
  • znajomość branży ogrodniczej (lub pokrewnej) będzie dużym atutem,
  • praktyczne kompetencje związane z zarządzaniem zespołem,
  • umiejętność logicznego i kreatywnego myślenia,
  • szybkość podejmowania decyzji oraz koncentracji i pracy pod presją czasu z nastawieniem na satysfakcję klienta,
  • zdolność planowania,
  • umiejętność pracy wielozadaniowej, zarządzania zadaniami i czasem.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na dłuższy czas, następna na czas nieokreślony),
  • milą atmosferę w pracy oraz team working,
  • ciekawe i ambitne zadania na co dzień oraz satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • pracę w zespole osób zmotywowanych i zaangażowanych w swoje obowiązki,
  • za zaangażowanie, kreatywne pomysły oraz skuteczność - ciekawy system premiowy,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii (system nagród kwartalnych) oraz pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy