Opis stanowiska pracy

PSYCHOLOG/TRENER
OFERTA PRACY

Fundacja Europejskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych im. prof. Kazimierza Twardowskiego realizuje projekt Follow Yourself, wspomagający rozwój osobisty i społeczny wrocławskiej młodzieży ponadgimnazjalnej.

Dla Naszych Odbiorców poszukujemy zaangażowanej i pełnej pasji osoby na stanowisko prowadzącego warsztaty. Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie cyklicznych zajęć warsztatowych dla 10 klas na terenie 2 placówek oświatowych we Wrocławiu.

Zakres zadań:
• przeprowadzenie 70 warsztatów w terminie 04-12.2016. (2 szkoły ponadgimnazjalne x 5klas x 7zajęć) w tematyce: cele, wartości i tożsamość, emocje, relacje, komunikacja, mocne strony, motywacja, relacja ze sobą - na podstawie wspólnie opracowanych konspektów
• przeprowadzenie 2 olimpiad rozwojowych jako podsumowanie przeprowadzonych warsztatów w 2 szkołach
• wspólne opracowanie z zespołem konspektów zajęć
• przekazywanie informacji o realizowanych działaniach pozostałym członkom zespołu (łącznie 5 osób),
• udział w spotkaniach zespołu
• utrzymywanie przyjaznych relacji z wychowawcą, szkolnym opiekunem projektu

Nasze oczekiwania
• wykształcenie wyższe (preferowane: psycholog/pedagog), szkolenia/kursy z zakresu trenerstwa
• doświadczenie w pracy z młodzieżą
• komunikatywność, umiejętność budowania relacji międzyludzkich opartych na zaufaniu i profesjonalizmie, empatia, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy
w zespole, pozytywne nastawienie do życia
• bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
• nieszablonowość w myśleniu, otwartość na nowe rozwiązania
• chęć rozwoju
• umiejętności przywódcze (kierowanie zespołem wolontariuszy)

Nasza oferta:
• umowa zlecenie
• ciekawe, odpowiedzialne wyzwania w dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
• zdobywanie doświadczenia
• przyjazna atmosfera pracy i wsparcie zespołu
• wolontariusz (student psychologii) do pomocy na zajęciach

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego (mile widziane certyfikaty potwierdzające kompetencje)
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 23.03.2016.

Prezentacja firmy

Fundacja Europejskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych im.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia