Opis stanowiska pracy

- terapia indywidualna i grupowa,

- prowadzenie badań diagnostycznych i sporządzanie opinii,

- podejmowanie działań interwencyjnych: ambulatoryjnych, telefonicznych i wyjazdowych,

- poradnictwo psychologiczne,

- prowadzenie spotkań wspierających w formie indywidualnej i grupowej.

Wymagane dokumenty:

-życiorys - przebieg nauki, doświadczenie,

-list motywacyjny,

Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wymagania

-dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku: psychologia,

- ukończone lub w trakcie specjalizacyjne szkolenie dla psychoterapeutów uznawane przez PTP,

- wysoko rozwinięta odpowiedzialność i zasady etycznej pracy,

- mile widziane doświadczenie trenerskie,

-2 - letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii,

- praca pod stałą superwizją,

- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach kryzysowych,

-umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność stosowania metod pracy psychologicznej w nurcie interwencji kryzysowej,

- dyspozycyjność,

- zaangażowanie,

- punktualność.

Prezentacja firmy

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku funkcjonuje od stycznia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-6 M-CE
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia motywacyjna, nagrody
Branża / kategoria:
Praca Inne