Przyjmiemy 2 osoby do zespołu marketingowego

Focus Group

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie, w związku z rozwojem i otrzymywanie kolejnych zleceń prowadzimy proces rekrutacyjny do naszego zespołu operacyjnego.

Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz za realizowanie planów sprzedażowych i marketingowych.

Dla najlepszych stwarzamy możliwość udziału w prestiżowych projektach i możliwość rozwoju na stanowiskach kadry zarządzającej.

Do zadań Doradcy ds. Marketingu należeć będzie :

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
- możliwość koordynowania pracy kilkuosobowego zespołu,
- raportowanie,
- profesjonalne podejście do wykonywanych zadań,
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i Klienta.

Oferujemy:

- pracę w zgranym , zaprzyjaźnionym i dynamicznym zespole,
- profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
- atrakcyjny system wynagrodzenia,
- bogate możliwości rozwoju.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie lub studia zaoczne,
- dobra organizacja czasu pracy,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność i otwartość,
- nastawienie na osiąganie wyników i rozwój.

Porzuć monotonię i dołącz do nas !

Prezentacja firmy

ESGROUP jest częścią międzynarodowej korporacji działającej ściśle w obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media