Przyjmę do pracy w " Perfumerii Tanellis"

Tanellis

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś komunikatywna i zorganizowana? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Poszukujemy energicznych, sympatycznych i obowiązkowych Pań do sprzedaży i samodzielnego prowadzenia stoiska z perfumami firmy Tanellis z wieloletnią historią, znakomicie prosperująca na rynku.
Zapewniamy umowę zlecenie lub inną formę zatrudnienia. Bardzo korzystny system wynagrodzenia – gwarancja zadowolenia pracownika. Oferta skierowana do studentów zaocznych oraz osób starszych.
Praca od ZARAZ w Alei Bielany.

Wymagania

- dyspozycyjność,
- komunikatywność,

Prezentacja firmy

Tanellis to młoda, prężnie rozwijająca się firma kosmetyczna, zajmująca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nie określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
8PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie